Додавання картки нового пацієнта

Щоб прив’язати до свого номера нову картку пацієнта, натисніть на кнопку «Додати пацієнта».

_images/patadd5.jpg

У вікні, що відкриється, ви побачите поля, які необхідно заповнити.

Примітка

Поля, позначені зірочкою «*», обов’язкові для заповнення.

_images/patadd7.jpg
  • Вкажіть ступінь споріднення з пацієнтом, для якого ви хочете створити картку. Для цього натисніть на поле «Ступінь споріднення» та оберіть потрібний пункт зі списку, що з’явиться.
  • Введіть українською мовою у відповідні текстові поля прізвище, ім’я, по батькові (українською мовою) та дату народження.
  • Натисніть на поле «Стать» та оберіть стать зі списку, що з’явиться.
  • Натисніть на поле «Область» та оберіть область зі списку, що з’явиться.
  • Натисніть на поле «Місто». Автоматично з’явиться список міст та сел області, яку ви обрали. Почніть вводити у текстове поле назву свого міста або села українською мовою — система автоматично покаже населені пункти, що підходять за назвою. Коли побачите у списку назву свого населеного пункта, натисніть на неї.

Примітка

Якщо пацієнт проживає у місті Києві, замість пункту «Київська область» у списку оберіть пункт «Київ» і так само пункт «Київ» у полі «Місто».

  • Так само заповніть поле «Вулиця». Починайте вводити у текстове власне назву своєї вулиці, слово «вулиця» вводити не потрібно.
  • У текстове поле поруч із написом «Будівля» введіть номер будівлі, де проживає пацієнт.
  • У текстове поле поруч із написом «Квартира» введіть номер квартири, де проживає пацієнт.
  • Коли всі обов’язкові поля заповнено, натисніть кнопку «Зберегти». Таким чином нову картку буде успішно створено.

Примітка

Згідно із Законодавством України, ви маєте право вносити ваши особисті персональні дані та дані тих осіб, які перебувають під вашими опікою та піклуванням. ТОВ «Медстар Солюшенс» не несе відповідальності за зміст інформації, яка накопичується внаслідок використання РІМС «МЕДСТАР» лікувальними закладами.

За потреби картку, яку ви додали, можна видалити. Для цього натисніть на кнопку «Видалити»(у випадку, якщо пацієнт не має незавершених прийомів або призначень лікаря). Ви не можете видалити головного пацієнта.

_images/patadd8.jpg

Примітка

Видаляти можна тільки ті картки, що не заведено безпосередньо у лікувальному закладі. Якщо пацієнт вже звертався до лікувального закладу, видалити його картку в особистому кабінеті користувача неможливо.