Портал пацієнта

На порталі пацієнта (https://portal.medcard24.net/) ви можете знайти потрібного спеціаліста або клініку, подивитись інформацію про лікарів та лікувальні заклади, записатись на прийом.

Запис на прийом до лікаря здійснюється як зареєстрованим користувачем, так і без реєстрації.

  1. Щоб знайти лікаря, вкажіть його спеціальність, місто, прізвище. Ви можете заповнити одне, два чи всі поля. Натисніть кнопку «Знайти».
_images/portal1.jpg

Якщо вам необхідно знайти лікаря, до якого можна записатись онлайн, поставте галочку поруч із написом «Запис до лікаря через портал». Якщо ви шукаєте лікаря для підписання декларації, поставте галочку поруч із написом «Лікарі, які доступні для підпису декларацій». Натисніть кнопку «Знайти».

_images/portal1-1.jpg
  1. Ви побачите список лікарів, які відповідають заданим параметрам пошуку. Щоб записатись на прийом до лікаря, натисніть кнопку «Записатись». Щоб подивитись інформацію лікаря, натисніть кнопку «Деталі».

Примітка

Записатись онлайн можна лише до тих лікарів, в чиїх лікувальних закладах є така функція.

_images/portal2.jpg
  1. На сторінці лікаря ви побачите інформацію про стаж, освіту, послуги. Також, якщо фахівець зареєстрований в системі Електронного здоровʼя, під фото ви побачите позначку «Зареєстрований (зареєстрована) в eHealth». Щоб записатись на прийом онлайн, натисніть кнопку «Запис на прийом».
_images/portal3.jpg
  1. Щоб змінити дату прийому (автоматично обрано поточну дату), натискайте на значок-стрілку, доки не побачите потрібну вам дату. Натисніть на слот із потрібним часом прийому. Введіть свій номер телефону в поле «Телефон» та натисніть кнопку «Записатись на прийом».
_images/portal4.jpg
  1. На номер, який ви вказали, прийде СМС із чотиризначним кодом підтвердження. Введіть цей код у поле «Код» та натисніть кнопку «Відправити».
_images/portal5.jpg
  1. Якщо на вказаний номер телефону зареєстровано одного пацієнта, ви побачите талон запису на прийом (див. пункт 7). Якщо на вказаний номер телефону зарєестровано два або більше пацієнтів, натисніть на поле з ПІБ пацієнта та оберіть, кого ви хочете записати. Натисніть кнопку «Записати пацієнта на прийом».
_images/portal6.jpg
  1. Ви побачите талон запису на прийом. Натисніть кнопку «Закрити».
_images/portal7.jpg