Поширені запитання

1. Які медичні картки я можу привʼязати до свого номера телефону?

Згідно з Законодавством України, ви маєте право вносити персональні дані лише щодо себе, неповнолітніх дітей або тих осіб, які перебувають під вашою опікою або піклуванням.

2. Що робити, якщо втрачено доступ до номера телефону, на який зареєстровано картку?

Зверніться до реєстратури лікувального закладу.

3. До яких лікарів я можу записатись на прийом?

В особистому кабінеті пацієнта ви можете записатись на прийом до сімейного лікаря, з яким ви підписали декларацію або заяву на надання медичних послуг. Якщо ви ще не підписали декларацію чи заяву, ви можете записатись на прийом до лікаря, закріпленого за вашою адресою проживання у даному ЦПМСД.

4. Як записатись на прийом до вузького фахівця?

Виписати направлення на прийом до відповідного вузького фахівця може ваш сімейний лікар. Щоб самостійно записатись на прийом до вузького фахівця, зверніться до реєстратури лікувального закладу.

5. З якого віку людина може мати власний профіль у системі МЕДКАРД?

З 18 років.

6. Яку максимальну кількість карток можна зареєструвати на один номер телефону?

Кількість медичних карток, які можна зареєструвати на один номер телефону, необмежена.

7. Не надходить СМС із кодом для входу. Що робити?

Причиною затримки або неможливості надсилання СМС-повідомлень на номер пацієнта може бути виключений мобільний телефон пацієнта, переповнений буфер СМС-повідомлень, пошкодження сім-карти абонента, затримка з боку мобільного оператора. Перевірити доступність такого номера також можна за допомогою дзвінка, але в деяких випадках, коли телефон вимкнено, дзвінок може здійснюватись завдяки налаштуванням переадресації, яка не працює для СМС. Спробуйте видалити старі СМС-повідомлення та перезавантажити телефон.

8. У списку вулиць немає назви моєї вулиці.

В системі діє список вулиць згідно зі списком системи Укрпошти. Існують випадки, коли даний список не є повним. У зв’язку з перейменуванням вулиць почніть вводити діючу (нову) назву своєї вулиці. Якщо система її не знаходить, спробуйте ввести стару назву. Якщо в списку немає ані старої, ані нової назви, зверніться до чату техпідтримки.

9. У списку міст немає назви мого населеного пункту.

В системі діє список населених пунктів згідно зі списком системи Укрпошти. Існують випадки, коли даний список не є повним. У звʼязку в перейменуванням населених пунктів почніть вводити діючу (нову) назву свого міста чи села. Якщо в списку немає назви вашого міста чи села, зверніться до чату техпідтримки.