Реєстрація пацієнта

  1. Щоб зареєструватись, запустіть інтернет-браузер та відкрийте сайт https://medcard24.net/. Натисніть кнопку “Увійти”.
_images/pat1.jpg
  1. Введіть свій номер мобільного телефону в текстове поле та натисніть кнопку “Відправити код”. На номер, що ви вказали, прийде СМС-повідомлення з чотирьохзначним кодом.

Примітка

Вводіть у поле номер телефону починаючи з коду оператора без цифри 0. Наприклад, 50, 63, 96.

_images/pat2.jpg
  1. Введіть у текстове поле код, який ви отримали з СМС-повідомлення, та натисніть кнопку “Увійти”.
_images/pat3.jpg

4. Якщо раніше ви не користувались системою РІМС МЕДСТАР, ви побачите вікно реєстрації. Поля, позначені зірочкою “*”, обов’язкові для заповнення! Введіть у відповідні текстові поля своє прізвище, ім’я по батькові (українською мовою), дату народження та адресу електронної пошти. Натисніть на поле “Стать” та оберіть стать зі списку, що з’явиться.

_images/patreg4.jpg
  1. Натисніть на поле “Область” та оберіть область зі списку, що з’явиться.

Примітка

Якщо ви проживаєте в місті Києві, замість пункту “Київська область” у списку оберіть пункт “Київ” і так само пункт “Київ” у полі “Місто”.

_images/patreg5-1.jpg

Натисніть на поле “Місто”. З’явиться список міст та сел області, яку ви обрали. Почніть вводити у текстове поле назву свого міста або села українською мовою — система автоматично покаже населені пункти, що підходять за назвою. Коли побачите у списку назву свого населеного пункта, натисніть на неї.

_images/patreg5-2.jpg

Далі натисніть на поле “Вулиця”. Автоматично з’явиться список вулиць міста або села, яке ви обрали, також залишиться текстове поле. Почніть вводити у текстове поле назву своєї вулиці українською мовою — система автоматично покаже ті вулиці, що підходять за назвою. Коли побачите у списку назву своєї вулиці, натисніть на неї. У текстове поле поруч із написом “Будівля” введіть номер будівлі, де ви проживаєте. У текстове поле поруч із написом “Квартира” введіть номер квартири, де ви проживаєте.

Примітка

Починайте вводити у текстове власне назву вулиці, слово «вулиця» вводити не потрібно.

Примітка

У зв’язку з перейменуванням вулиць почніть вводити діючу (нову) назву своєї вулиці. Якщо система її не знаходить, спробуйте ввести стару назву.

_images/patreg5-5.jpg

У текстові поля “Установа” та “Посада” введіть відповідно назву установи, де ви працюєте, та посади, яку ви займаєте. Натисніть на поле “Документи” та оберіть тип свого документа зі списку, що з’явиться. У текстове поле “Номер” введіть номер відповідного документа.

Внизу вікна реєстрації натисніть на посилання “Прочитати угоду користувача”. Ознайомившись із угодою, натисніть на порожній квадрат поруч із написом “Я погоджуюсь на обробку персональних даних”. Якщо ви цього не зробите, реєстрація в системі буде неможлива.

_images/patreg5-4.jpg
  1. Коли всі обов’язкові поля заповнено, натисніть кнопку “Зберегти”. Таким чином реєстрацію буде успішно завершено.
_images/patreg6.jpg

Примітка

Увага! Щоб мати доступ до своїх даних та історії лікування в особистому кабінеті, вам необхідно підтвердити персональні дані та номер телефону. Для цього вам потрібен доступ до номера, який ви вказали при реєстрації, а також оригінал документа, що посвідчує особу. Щоб підтвердити персональні дані та номер телефону, зверніться до реєстратури лікарського закладу, куди ви записуєтесь на прийом.

_images/patATT.jpg
  1. Надалі ви зможете використовувати для входу в особистий кабінет свій пароль. Щоб вказати або змінити пароль, натисніть кнопку, що на ілюстрації позначена червоним кольором. У вікні, що відкриється, натисніть «Зміна паролю».
_images/password1.jpg
  1. Вигадайте пароль та введіть його в поля «Пароль» та «Підтвердження паролю». Натисніть кнопку «Зберегти». Використовуйте цей пароль для подальшого входу в систему.
_images/password2.jpg

Примітка

Не слід повідомляти парль третім особам!

Примітка

Якщо забудете пароль, ви зможете авторизуватись за допомогою коду з СМС-повідомлення.