Запис на прийом до лікаря

1. Якщо ви вже зареєстровані, в розділі “Медичні картки” ви побачите картки всіх пацієнтів, що прив’язані до вашого номера телефону. Щоб записати пацієнта на прийом, натисніть кнопку “Записатися до лікаря”. У випадаючому списку, що з’явиться, оберіть пацієнта, якого хочете записати. Як додати нового пацієнта, дивіться у розділі Додавання нової картки.

_images/pat4.jpg
  1. Ви потрапите до сторінки із розкладом вашого сімейного лікаря (лікаря, з яким пацієнт має заключену декларацію). Оберіть день, на який ви хочете записатись або викликати лікаря додому, натиснувши на відповідний слот.

Примітка

Слоти сірого кольору, а також слоти з колом червоного кольору та цифрою 0 недоступні для запису.

Якщо ви хочете записатись до лікаря, з яким не маєте декларації, зверніться до реєстратури лікувального закладу або дивіться Клініки.

_images/pat5.jpg
  1. Після того, як ви обрали слот для запису, оберіть час, на який ви хочете записатись. Слоти червоного кольору недоступні для запису: даний час або пройшов, або на нього записано іншого пацієнта. Слоти блакитного кольору означають вільний час, на який ви можете записатись. Натисніть на слот із часом, на який ви хочете записатись (обраний слот підсвитіться синім кольором). Натисніть кнопку «Записатись на прийом”.
_images/pat6.jpg
  1. Ви побачите готовий талон на прийом. За потреби його можна роздрукувати, натиснувши кнопку «Роздрукувати талон». Якщо друк не потрібен, натисніть кнопку «Скасувати». Таким чином запис на прийом буде зроблено.
_images/pat7.jpg

Примітка

Друкувати талон не обовʼязково.