Додавання нової картки

  1. В розділі “Медичні картки” ви можете бачити всі медичні картки, що привʼязані до вашого номера телефону. Тут знаходиться також картка з даними, які ви вказали при реєстрації. Щоб прив’язати до свого номера нову картку пацієнта, натисніть на кнопку “Додати пацієнта”.
_images/patadd5.jpg
  1. У вікні, що відкриється, ви побачите поля, які необхідно заповнити.

Примітка

Поля, позначені зірочкою “*”, обов’язкові для заповнення.

Вкажіть ступінь споріднення з пацієнтом, для якого ви хочете створити картку. Для цього натисніть на поле “Представник” та оберіть потрібний пункт зі списку, що з’явиться. Введіть українською мовою у відповідні текстові поля прізвище, ім’я, по батькові (українською мовою) та дату народження. Натисніть на поле “Стать” та оберіть стать зі списку, що з’явиться.

Натисніть на поле “Область” та оберіть область зі списку, що з’явиться.

Примітка

Якщо пацієнт проживає у місті Києві, замість пункту “Київська область” у списку оберіть пункт “Київ” і так само пункт “Київ” у полі “Місто”.

Натисніть на поле “Місто”. Автоматично з’явиться список міст та сел області, яку ви обрали. Почніть вводити у текстове поле назву свого міста або села українською мовою — система автоматично покаже населені пункти, що підходять за назвою. Коли побачите у списку назву свого населеного пункта, натисніть на неї.

Так само заповніть поле «Вулиця». У текстове поле поруч із написом “Будівля” введіть номер будівлі, де ви проживаєте. У текстове поле поруч із написом “Квартира” введіть номер квартири, де ви проживаєте.

Примітка

Починайте вводити у текстове власне назву своєї вулиці, слово «вулиця» вводити не потрібно.

Коли всі обов’язкові поля заповнено, натисніть кнопку “Зберегти”. Таким чином нову картку буде успішно створено.

_images/patadd7.jpg

За потреби картку, яку ви додали, можна видалити. Для цього натисніть на кнопку «Видалити». Видаляти можна тільки ті картки, що не заведено безпосередньо у лікувальному закладі. Якщо пацієнт вже звертався до лікувального закладу, видалити його картку в особистому кабінеті користувача неможливо.

_images/patadd8.jpg

Примітка

Згідно із Законодавством України, ви маєте право вносити персональні дані лише щодо себе або тих осіб, які перебувають під вашою опікою або піклуванням. ТОВ “Медстар Солюшенс” не несе відповідальності за зміст інформації, яка накопичується внаслідок використання РІМС «МЕДСТАР» лікувальними закладами.