Особистий кабінет пацієнта

 1. Щоб потрапити до особистого кабінету пацієнта, запустіть інтернет-браузер та відкрийте сайт https://patient.medcard24.net/.

Введіть свій номер мобільного телефону в текстове поле та натисніть кнопку «Далі».

Примітка

Вводіть у поле номер телефону починаючи з коду оператора без цифри 0. Наприклад, 50, 63, 96 тощо.

_images/enter.jpg
 1. Введіть пароль, який ви зберегли у своєму особистому кабінеті (див. розділ Реєстрація пацієнта). Натисніть кнопку «Увійти».
_images/passw.jpg
 1. Якщо ви не зберігали пароль або не памʼятаєте його, натисніть кнопку «Забули пароль?». На номер телефону, що ви вказали, прийде СМС-повідомлення з чотирьохзначним кодом.
_images/passw1.jpg
 1. В особистому кабінеті ви побачите три розділи: «Медичні картки», «План лікування» та «Клініки».

Медичні картки

У розділі «Медичні картки» ви можете бачити всі картки, що привʼязані до вашого номеру телефона. Більш докладно дивіться: Запис на прийом до лікаря.

Щоб подивитись або відредагувати дані, натисніть кнопку, що на ілюстрації позначена червоним кольором.

_images/patguide5.jpg

У вікні, що зʼявиться, оберіть потрібну опцію. Редагуйте дані так само, як при додаванні пацієнта. Щоб зробити пацієнта основним (головним), натисніть «Зробити головним». Зробити головним можна тільки повнолітнього пацієнта!

_images/patguide5-0.jpg

Якщо ви хочете привʼязати пацієнта до окремого номера телефону, натисніть «Відокремити пацієнта». У вікні, що зʼявиться, введіть потрібний номер телефону та натисніть кнопку «Застосувати». За цим номером не повинно бути зареєстровано інших пацієнтів.

_images/vidokrem1.jpg

Примітка

Відокремити можна тільки повнолітнього пацієнта.

На номер, що ви вказали, прийде СМС із чотирьохзначним кодом підтвердження. Введіть цей код у текстове поле та натисніть кнопку «Застосувати». Таким чином пацієнта буде успішно відокремлено на привʼязано до вказаного номера телефону.

_images/vidokrem1.jpg

Примітка

Щоб мати доступ до своїх даних та історії лікування в особистому кабінеті, вам необхідно підтвердити персональні дані за номером телефону. Для цього зверніться до реєстратури лікувального закладу та предʼявіть документ, що посвідчує вашу особу.

_images/patATT.jpg

План лікування

У розділі «План лікування» ви можете бачити записи на прийом, повторні записи та виклики лікаря до дому, а також усі направлення на медичні послуги та рецепти на прибдання ліків, що було призначено в результаті прийому. Пацієнт використовує «План лікування» як пам’ятку щодо всіх прийомів та призначень лікаря. Ви можете самостійно скасувати будь-яку подію, записатись на послугу, позначити послугу як виконану, натиснувши відповідну кнопку «Відмінити», «Записатись» чи «Виконано».

_images/patguide4.jpg

Щоб побачити план лікування одного пацієнта з тих, що привʼязані до вашого номеру телефона, натисніть на поле «Пацієнт» та оберіть імʼя потрібного пацієнта зі списку, що зʼявиться.

_images/patguide5-1.jpg

Щоб бачити лише певні події у плані лікування (лише рецепти, прийоми чи направлення), натисніть на поле «Подія». У списку, що зʼявиться, натисніть на той тип події, який вам потрібен.

_images/patguide5-2.jpg

Примітка

Якщо запис на прийом до лікаря, зроблений раніше, не відображається у розділі «План лікування», зараз лікар є недоступним. Щоб записатися до фахівця, який замінює обраного вами лікаря, зверніться до реєстратури лікувального закладу, до якого ви були записані.

Клініки

В розділі «Клініки» ви можете записатися на прийом до лікувального закладу, що не закріплений за вашою адресою. Записатися можливо тільки до тих організацій, які дозволяють вільний запис пацієнтів за допомогою онлайн-порталу. На сторінці ви можете бачити перелік таких закладів. Натисніть кнопку «Деталі» у комірці з назвою лікувального закладу.

_images/patguide6.jpg
 1. Ви побачите повну назву та тип лікувального закладу, його адресу та місце розташування. Щоб повернутися до сторінки з переліком лікувальних закладів, натисніть на посилання «Клініки».
_images/patguide7.jpg
 1. Щоб записатися на прийом до організації, натисніть кнопку «Розклад».
_images/patguide6-1.jpg
 1. В розділі «Розклад» ви побачите розклад усіх амбулаторій та лікарів обраного лікувального закладу.
_images/patguide8-1.jpg

Для зручності ви можете обрати параметри пошуку: амбулаторію, спеціальність та особу лікаря, дату прийому. Для цього натисніть на відповідне поле та оберіть потрібний пункт зі списку, що зʼявиться. Час прийому можна ввести у текстове поле вручну. Оберіть один чи декілька параметрів пошуку та натисніть «Застосувати».

_images/patguide8-2.jpg

Ви побачите розклад лише того підрозділу або лікаря, що ви обрали. Щоб записатись на прийом, у розкладі лікаря натисніть на комірку, де вказано часи прийому, кабінет та кількість вільних місць.

_images/patguide8-3.jpg

Щоб скинути всі параметри пошуку та знову бачити розклад усіх амбулаторій та лікарів, натисніть кнопку «Скинути».

_images/patguide8-31.jpg
 1. У вікні, що відкриється, ви побачите ПІБ усіх пацієнтів, яких можете записати на прийом зі свого особистого кабінету. Натисніть на комірку з ПІБ пацієнта, якого хочете записати.
_images/patguide8-4.jpg
 1. В новому вікні ви побачите комірки з часом прийому. Комірки сірого кольору означають час, що на момент запису вже минув. Комірки червоного кольору означають час, на який вже записано іншого пацієнта. Комірки блакитного кольору означають вільний час, на який ви можете записатись. Натисніть на комірку з часом, на який ви хочете записатись. Комірка, яку ви обрали, підсвічується синім кольором. Натисніть кнопку “Далі”.
_images/pat6.jpg
 1. Якщо в розділі «Розклад лікаря» ви обрали лише спеціальність лікаря, а поле «Лікар» (особа фахівця) лишили незаповненим, ви побачите усіх відповідних фахівців, які приймають пацієнтів у вибраний час. Натисніть на комірку з ПІБ потрібного лікаря. Натисніть кнопку «Далі».
_images/tozap5-4.jpg
 1. Ви побачите готовий талон на прийом. Натисніть кнопку “Закрити”.
_images/pat8.jpg

Дивись також